Napisz do nas

Ośrodki wypoczynkowe

Kryta pływalnia

Obiekty sportowe i tereny rekreacyjne

 

 

 

 

Wszyscy pamiętamy tragiczną historię wypadku Eli Sokół, (pracownicy Urzędu Miejskiego w Janowie Lubelskim) podczas tegorocznych Ogólnopolskich Zawodów Konnych w Skokach Przez Przeszkody, odbywających się na Hipodromie nad zalewem. Choć od tych wydarzeń minęło już sporo czasu, jej stan zdrowia nadal wymaga intensywnej opieki lekarskiej, rehabilitacji oraz specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego.

Urząd Miejski, Janowski Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Kobiet Powiatu Janowskiego oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe „Pegaz” zaangażowały się w kwestę gadżetów na loterię. Uzyskane w ten sposób środki chcą przekazać rodzinie, aby wspomóc ją finansowo w długiej  kosztownej drodze powrotu Eli do zdrowia.

Nie pozostając obojętnym na ludzkie nieszczęście Ośrodek Sportu i Rekreacji również postanowił włączyć się w tą akcję. Na loterię trafi 20 biletów wstępu na pływalnię; w kasie, każdy odwiedzający pływalnię, będzie miał możliwość wrzucić dowolną sumę pieniędzy do specjalnej skarbonki, wystawionej na ten cel do 15 grudnia 2008r.; a wśród pracowników OSiR już jest przeprowadzana kwesta. Elu! Wracaj do zdrowia!

 

Dodano: 5 grudnia 2008 r. 

 

Poprzednia strona Następna strona


Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!