Napisz do nas

Ośrodki wypoczynkowe Kryta pływalnia Obiekty sportowe i tereny rekreacyjne

Archiwum aktualności 

 

Nie do uwierzenia - Otylia Jędrzejczak – rekordzistka i mistrzyni świata oraz mistrzyni olimpijska najbliższym czasie odwiedzi Janów Lubelski. Wiadomość ta pewnie uraduje wszystkich fanów sportu i wielbicieli talentu Pani Otylii z naszego miasta. Głównym powodem jest uroczystość oficjalnego otwarcia krytej pływalni, która dumnie nosi imię naszej mistrzyni. Skłamalibyśmy jednak, gdybyśmy napisali, że tylko dlatego, ponieważ Pani Otylia bardzo chętnie spotka się (w Hali Sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej) z uczniami naszych szkół i wszystkimi chętnymi, którzy będą uczestniczyć w tej mini-konferencji w poniedziałek, października 2008 r. godzinie 10.00.

Jako gorącą informację podajemy, że w niedzielę wieczorem prawdopodobnie, Pani Otylia osobiście sprawdzi funkcjonalność naszej pływalni, przetestuje wszystkie atrakcje i ustanowi, w prezencie mieszkańcom Janowa, nowy rekord basenu sportowego. Chętnych do pobicia go serdecznie zapraszamy.

Pani Otylia, mimo młodego wieku, to żywa legenda polskiego sportu, mistrzyni olimpijska, podwójna wicemistrzyni olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata, pięciokrotna mistrzyni Europy, trzykrotna mistrzyni Europy na basenie 25 m, trzykrotna rekordzistka świata i rekordzistka Europy. Jest specjalistką stylu motylkowego, stąd też czasami, przez dziennikarzy sportowych nazywana jest pieszczotliwie „Motylią”. Ciągle zaliczana jest do grona najpopularniejszych sportowców Polski, nie tylko ze względu na osiągnięcia sportowe, ale też za swoje wielkie serce. Stale utrzymuje kontakt z pacjentami Kliniki Onkologii Hematologii we Wrocławiu, na rzecz której sprzedała na aukcji swój złoty medal.

Mamy więc, jako szczęśliwcy jedyną okazję, by oko w oko spotkać się z Otylią, może nawet zadać nurtujące nas pytanie, a przede wszystkim pobyć otoczeniu tej niezwykłej osoby. Nie zmarnujmy jej.

Dodano: 1 października 2008 r.

Poprzednia strona Następna strona


Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!