Napisz do nas

Ośrodki wypoczynkowe Kryta pływalnia Obiekty sportowe i tereny rekreacyjne

Archiwum aktualności 


CENNIK  CENNIK  CENNIK


 

Ile zapłacimy za „OTYLIĘ”

 

Każdy ma prawo do informacji. W szczególności prawo takie ma każdy potencjalny konsument, który jest nabywcą towarów i usług na własny użytek. Nabywca produktu, przed jego kupnem, szuka informacji, która zaspokoi ciekawość wobec ceny, jakości i standardu usługi. Konsument chce wiedzieć czy pieniądze, które wykłada są adekwatne do tego, co otrzymuje.

Mieszkańcy Janowa Lubelskiego już niebawem, będą mogli nabyć, tak długo oczekiwany produkt z zakresu usług kultury fizycznej i sportu w związku z oddaniem pływalni krytej „OTYLIA”. Inwestycja ta jest wpisana w „Rozwój produktu turystycznego gminy Janów Lubelski i powiatu janowskiego”. To bardzo nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt, zarówno pod względem atrakcji wodnych jak i zaspokojenia różnorodnych potrzeb związanych nie tylko ze sportami wodnymi, ale również z zakresu odnowy biologicznej, fitness i SPA – (Sanitas Per Aquam, czyli ZDROWIE DZIĘKI WODZIE).

Ale każdy produkt, tak jak i wykonana usługa jest płatne. Pragniemy poinformować, w jaki sposób ustalano cenę za korzystanie ze świadczeń i usług na pływalni krytej „OTYLIA” w Janowie Lubelskim. Punktem wyjścia do obliczenia wysokości opłat była kalkulacja kosztów, które możemy podzielić na trzy grupy. Pierwsza to koszty bezpośrednie jak, opłaty za gaz, energię elektryczną, wodę i odprowadzenie ścieków, płace pracowników pływalni. W tej grupie również mieszczą się tzw. reagenty, czyli chemia basenowa i środki chemiczne służące do utrzymania obiektu we właściwym stanie sanitarno – epidemiologicznym. To bardzo ważna sprawa i bez tych środków nie popływamy. Druga grupa to koszty pośrednie, a więc obsługa obiektu, ubezpieczenie obiektu z tytułu mienia i odpowiedzialności cywilnej, opłaty serwisowe. Trzecia grupa to tzw. rozliczenia fiskalno podatkowe. To wszystko zliczone razem daje nam pełne koszty utrzymania obiektu pływalni.

Kolejny etap to kalkulacja cen biletów. A cena, to przede wszystkim przeliczenie kosztów utrzymania obiektu. Aby zrównoważyć koszty, podaż powinna się kształtować tak; średnio 50 osób przez 16 godzin dziennie przez 30 dni w miesiącu i 11 miesięcy w roku w cenie biletu ok. 8 - 9 zł. Gdy wszystkie te czynniki będą constans (wielkość, którą w trakcie rozważań przyjmuje się za stała niezmienną) – popyt zrównoważy koszty.

W związku z tym, że pływalnia jest obiektem użyteczności publicznej i ma służyć przede wszystkim lokalnej społeczności w zaspakajaniu potrzeb rekreacyjnych i prozdrowotnych, przy ustalaniu kalkulacji cen biletów oprócz czynnika ekonomicznego zastosowano również, w stopniu bardzo znaczącym, względy społeczne i rynkowe. Rada Miejska w Janowie Lubelski uchwałą nr XXIII/159/08 z dnia 15 lipca br. określiła zasady korzystania z obiektu użyteczności publicznej – Kryta Pływalnia „OTYLIA”, położonej w Janowie Lubelskim.

Ceny biletu wstępu na Pływalnię, będą bardzo zróżnicowane od 4, 00 do 11, 00 zł w zależności od pory i dnia tygodnia. Dajemy również możliwości zakupu karnetów. Będą karnety indywidualne: godzinowe, półroczne i roczne. Chcemy, aby Pływalnia stała się miejscem spotkań rodzinnych, dlatego zastosowaliśmy całą gamę karnetów rodzinnych przystępnych cenach.

Na koniec dwie bardzo ważne sprawy.
Pierwsza, wszyscy uczniowie szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Janów Lubelski ramach zajęć z wychowania fizycznego 1 raz tygodniu będą korzystać z pływalni nieodpłatnie. Koszty tych zajęć będzie ponosiła Gmina Janów Lubelski – ok. 400 tys. zł. rocznie.

Druga, dotyczy osób korzystających z pływalni indywidualnie. W „OTYLII” nie będzie tzw. strefowania. Oznacza to, że Państwo płacąc za bilet wstępu będą mogli korzystać z całego wachlarza atrakcji dostępnych w nieckach basenowych i na plaży basenowej a więc; z niecki sportowej, zjeżdżalni wodnej, jacuzzi, basenu rekreacyjnego z ławeczkami masażu i specjalnymi nawiewami, brodziku dla dzieci po godz. 18.00 dochodzi do tego jeszcze, w cenie biletu, korzystanie z sauny mokrej.

Teraz niech Państwo porównają sami nasz produkt, cenę usług i świadczeń do innych basenów w pobliżu Janowa Lubelskiego; Kraśnika, Biłgoraja, Bychawy, Stalowej Woli i tych dalszych, Zamościa, Tarnobrzega, Sandomierza, Bełżyc i Lublina. Proszę nie zapomnieć kosztach dojazdu.

Szczegółowe cenniki za bilety wstępu, karnety, cennik za korzystanie z usług kręgielni znajdziecie Państwo na naszych stronach Internetowych www.osirjanow.pl w zakładce Pływalnia kryta.

Obiekt Pływalni krytej „OTYLIA”, to nie tylko baseny niecki z wodą. To również pełny kompleks różnorodnych usług, z których Państwo będziecie mogli korzystać, a więc kręgielnia z dwoma torami i w pełni nowoczesnymi urządzeniami do prowadzenia zapisu gry. Pizzeria – kawiarnia, z salą konsumpcyjną na 50 miejsc. Klub fitness z elementami siłowni, gabinety masażu oraz gabinety urody, zabiegów biologicznych i odchudzających.

To wspaniały obiekt, do korzystania, z którego już teraz bardzo serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy, życząc jednocześnie wspaniałych wrażeń i emocji.


Kierownik Pływalni krytej „OTYLIA”
w Janowie Lubelskim
mgr Andrzej Majkowski

Dodano: 17 września 2008 r.

 

Poprzednia strona Następna strona


Miejski Ośrodek Sportu  i Rekreacji 
w Janowie Lubelskim

 

Darmowe liczniki darmowe liczniki!